Укр
Рус

Код товару: AR_3014979
Широке покриття
Чотири зовнішні антени 5 дБі забезпечують широке покриття Wi-Fi вдома або в офісі, а технологія Beamforming дозволяє AC10 виявляти місце розташування підключених пристроїв і концентрувати Wi-Fi сигнал в їхньому напрямку для більш стабільного підключення.
Технологія MU-MIMO
Завдяки MU-MIMO AC10 взаємодіє відразу з декількома пристроями, забезпечуючи більш високу швидкість для підключених пристроїв у порівнянні з роутерами стандарту AC, збільшуючи загальну пропускну здатність мережі.
Проста покрокова настройка
Проста установка в три етапи - незалежно від того, підтримує ваш інтернет-провайдер попередні налаштування чи ні, необхідно лише дотримуватися поетапні інструкції веб-інтерфейсу для налаштування AC10 в лічені хвилини.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 4 |
| Особливості | MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, L2TP, IPSec |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 114 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 093 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00