Укр
Рус

Код товару: AR_3014996
Швидкість AC1200
MR30G забезпечує швидкість до 1,2 Гбіт/с за стандартом 802.11ac. Смуга пропускання 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с) більш далекобійний і підійде для перегляду веб-сторінок, роботи з поштою і соцмереж. Для більш вимогливих завдань, таких як перегляд HD-відео і онлайн-ігор, краще підійде діапазон 5 ГГц (до 867 Мбіт / с), що забезпечує більш високу швидкість.
Більше одночасних підключень
При великій кількості одночасних підключень до мережі звичайним роутерам доводиться вибудовувати пристрої в чергу, що гальмує роботу Wi-Fi мережі. Завдяки технології MU-MIMO роутер MR30G взаємодіє одразу з декількома пристроями, що скорочує час очікування і збільшує ефективність мережі.
Потужні антени і Beamforming
Чотири зовнішні антени з коефіцієнтом високого підсилення 5 дБі значно збільшують дальність і потужність сигналу, а технологія Beamforming автоматично виявляє Wi-Fi пристрої і створює спрямований Wi-Fi сигнал, підвищуючи стабільність підключення.
Відмінний Wi-Fi у всьому будинку
MR30G розкриє весь потенціал мережі завдяки потужним підсилювачам с низьким рівнем шуму. Це означає, що у Wi‑Fi мережі буде збільшена зона покриття, а у кожного підключеного пристрою — чудовий сигнал.
Гігабітна швидкість по кабелю
Завдяки гігабітним портам, які в десять разів швидше портів стандарту Fast Ethernet, MR30G передає дані на великій швидкості для будь-яких дротових пристроїв, включаючи ПК, IPTV та ігрові консолі.
Просте налаштування
Дотримуйтесь покрокової інструкції в зручному веб-інтерфейсі для швидкого та легкого налаштування.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 159.7 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming, MU-MIMO, Кнопки: WPS, RESET |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, L2TP |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 125.9 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00