Укр
Рус

Код товару: AR_3014911
Mercusys MR60X дводіапазонний Wi-Fi 6-маршрутизатор AX1500
Модернізуйте свою мережу за допомогою Wi-Fi 6
Новітній стандарт Wi-Fi 6 реалізує передову технологію, призначену для забезпечення більшої кількості одночасних стабільних з'єднань, розширення діапазону Wi-Fi і підтримки надійно швидкої передачі даних, задовольняючи попит на високопродуктивне бездротове з'єднання.
Підвищуйте швидкість на 40%
Поєднуючи 1024-QAM і довгий символ OFDM, MR60X забезпечує гігабітну швидкість до 1500 Мбіт/с для всіх ваших Wi-Fi пристроїв - 1201 Мбіт/с на 5 ГГц і 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц. Грайте в онлайн-ігри, дивіться 4K-відео та качайте контент без затримок.
Підключайте в 4 рази більше пристроїв одночасно
Wi-Fi 6 також покращує пропускну здатність мережі, щоб краще задовольнити зростаючий попит на домашні мережі. Завдяки технологіям MU-MIMO та OFDMA MR60X передає дані на декілька пристроїв одночасно, досягаючи до 4 разів більшої пропускної здатності, значно підвищуючи ефективність передачі даних ваших пристроїв та пропускну здатність всієї мережі за тих самих умов.
Wi-Fi 6 OFDMA
Повністю використовує смугу пропускання - Дозволяє одночасну передачу даних на кілька пристроїв, що використовують одну смугу пропускання.
MU-MIMO
Передає потоки даних на більшу кількість пристроїв одночасно, підвищуючи загальну ефективність мережі.
Ширше, сильніше покриття
Чотири потужні антени з високим коефіцієнтом підсилення, оснащені передовою бездротовою технологією, забезпечують потужний сигнал по всьому будинку. Функція формування променя виявляє підключені пристрої та концентрує потужність бездротового сигналу на них, роблячи з'єднання більш стабільним.
Загальна безпека та захист
Новітній стандарт безпеки WPA3 забезпечує покращений комплексний захист Wi-Fi, щоб захистити ваші пристрої та особисту інформацію від атак "брутфорс".
Менше перешкод Wi-Fi
BSS Color позначає кадри даних від різних точок доступу, що допомагає мінімізувати інтерференцію сигналу від ваших сусідів і підвищити ефективність передачі.
Екологічно чистий. Збереження енергії
Target Wake Time зменшує енергоспоживання ваших мобільних пристроїв та ІоТ пристроїв під час передачі даних, щоб подовжити термін служби акумулятора.
Smart Connect поєднує два діапазони в одному
Оснащений Wi-Fi 6 нового покоління, як 5 ГГц, так і 2,4 ГГц. Функція Smart Connect об'єднує діапазони 2,4 ГГц й 5 ГГц в один Wi-Fi SSID і допомагає вашим пристроям інтелектуально обирати найкращий доступний діапазон, який має сильніший сигнал і вищу швидкість. Завдяки цьому ваші пристрої завжди працюють в оптимальному режимі, коли ви ходите по дому.
Широкі можливості для будь-яких потреб
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 250 г |
| Висота | 41.7 мм |
| Глибина | 171.6 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Personal |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, Кнопки: WPS, RESET |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DDNS, L2TP |
| Функції міжмережевого екрану | прив'язка IP-MAC |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 208.8 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00