Укр
Рус

Код товару: AR_3014896
SFP+, LAN - 16, 1хRJ45 (console port), 1 шт
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | SFP+ |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 16 |
| Додаткові порти | 1хRJ45 (console port) |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | RouterOS v7 |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 4 гб |
| Процесор | AL32400 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 443 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
22 466 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00