Укр
Рус

Код товару: AR_3015050
Домашня точка доступу hAP Lite — ідеально невеликий пристрій для вашого будинку або офісу.
Він підтримує WPS з кнопковим запуском, щоб не вводити складний пароль для бездротового доступу в інтернет, а також може бути запропоновано перейти в режим СAP і приєднатися до центральної мережі CAPsMAN одним натисканням кнопки.
Звісно, пристрій запускає RouterOS з усіма функціями, пропускною здатністю, брандмауером, доступом користувача й багатьма іншими.
hAP Lite обладнано потужним 650 МГц процесором, 32 МБ оперативної пам'яті, дволанцюговою вбудованою бездротовою мережею 2.4 ГГц, чотирма портами Fast Ethernet і ліцензією RouterOS L4. До комплекту входить блок живлення USB.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 113 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA, WPA2 |
| Кількість антен | 2 |
| Оперативна пам'ять | 32 мб |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Процесор | QCA9533 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 28 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 330 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00