Укр
Рус

У бездротовому маршрутизаторі Netis N4 застосовується технологія Wi-Fi нового покоління за стандартом 802.11AC. Він забезпечує одночасне під'єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Підтримка IPv4/IPv6 і TR-069.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Вага | 190 г |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, МАС-фільтр, SSID |
| Кількість антен | 2 |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 118 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
828 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00