Укр
Рус

N5 Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор АС1200 із підтримкою 4G LTE USB модемів
У бездротовому маршрутизаторі netis N5 застосовується технологія нового покоління Wi-Fi 5 за стандартом 802.11AC. Роутер забезпечує одночасне підключення на двох частотах при швидкості бездротової передачі даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків з кількома пристроями. Маршрутизатор підтримує 3G/4G USB модеми для підключення до мережі Інтернет. Ви можете використовувати традиційне підключення по Ethernet кабелю до порту WAN або скористатися бездротовим доступом (WISP) до мережі Інтернет. Крім цього, ви можете підключити накопичувальний пристрій USB через порт USB2.0 для відправки файлів, відтворення медіаконтенту та налаштування сервера FTP. Роутер netis N5 підтримує TR-069, а також IPv6.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Додаткові порти | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс, TR-069 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 153 г |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, Підтримка VLAN, Статична IPv6-маршрутизація, Підтримка технології Beamforming, MU-MIMO, PPTP клієнт, L2TP клієнт, 3G/4G, DHCP, підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, DHCP, L2TP, IPSec |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 117 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 023 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00