Укр
Рус

Код товару: AR_3015039
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP, SFP+, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Додаткові порти | SFP, 2xSFP+, 2 x USB 3.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | SSL, SNMP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3z |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 4 гб |
| Особливості | PPTP server, L2TP клієнт, NAT, Підтримання VPN, DDNS, Підтримання IPTV |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, UPnP, L2TP, IGMP, FTP, MPPE, DNS, NTP, OpenVPN, IPsec, HTTP, HTTPS |
| Функції міжмережевого екрану | заборонити ICMP флуд атаки, заборонити атаку TCP/UDP, SPI, NAT, запобігання DoS атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
27 547 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00