Укр
Рус

Код товару: AR_3014947
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]), IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security) |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPS |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, IGMP, IPv4, IPv6, ICMP, IPSec |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, SPI, демілітаризована зона (DMZ), NAT |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 182 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
872 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00