Укр
Рус

Код товару: AR_3015068
n, g, b, ax, 150 Мбіт/с, 2.4 ГГц, вбудовані, Антен - 2, WPA-PSK, WPA2-PSK, AES, Open, WPA3, WPA2/WPA3, 10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 2, USB, SIM, 1 шт
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1, 2 |
| Додаткові порти | USB, SIM |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax |
| Висота | 46.15 мм |
| Глибина | 104.9 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, AES, WPA3, WPA2/WPA3, Open |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | вбудований акумулятор (4000 мАг) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с, 100 Гбіт/с |
| Ширина | 134 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 773 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00