Укр
Рус

Код товару: AR_3016713
Машинка для стрижки Babyliss Super-X Metal Series E991E має бездротове використання з літій-іонним акумулятором, що забезпечує до 180 хв автономної роботи. Час повної зарядки становить 3 години через зарядну підставку з USB. Леза виготовлені з японської сталі з титановим покриттям, які можна промивати. Є 12 насадок з довжиною стрижки від 1,5 до 25 мм. На корпусі розміщений LCD-екран, також передбачене блокування. У комплекті йде сумка для зберігання.
| Живлення | акумулятор |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 1.5 - 25 мм |
| Функції | швидка зарядка, індикатор заряда |
| Час автономної роботи | до 180 хвилин |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Вага в упаковці | 1160 г |
| Габарити в упаковці | 26 х 20 х 8 см |
| Додатково | Система блокування, Леза можна промивати водою, знімні насадки |
| Кількість насадок | 12 |
| Комплектація | машинка для стриження, зарядний пристрій, насадки, документація |
| Матеріал лез | титанове покриття |
| Тип управління | кнопкове |
| Час зарядки | 3 години |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 032 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00