Укр
Рус







Код товару: AR_3006492
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 4GB, операційна система - Android 14, роздільна здатність відео - Ultra HD 4K (3840x2160), підтримувані інтерфейси - RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB 2.0, вбудований кардрідер - micro TF, бездротові підключення - 2.4/5GHz WiFi, Bluetooth 5.0, додаткові функції - YouTube, пульт ДУ - так
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Особливості | підтримка IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB 2.0 |
| Бездротові підключення | 2.4/5GHz WiFi, Bluetooth 5.0 |
| Додаткові функції | YouTube |
| Пульт ДУ | так |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 32GB |
| Вага | 125 г |
| Вбудований кардрідер | micro TF |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Графічний процесор | ARM G310 V2 |
| Живлення | 5V/2A |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | MPEG 2, MPEG 4, AVI, VOB, RMVB, TS, MKV, MOV, FLV, DAT, MPG, MP4, H.264, M2TS, H.265, M4V, TRP, TP, PMP, VP9, AV1, HEVC |
| Підтримка звукових форматів | AAC, RM, FLAC, MP3, WMA |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 186 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00