Укр
Рус









Код товару: AR_3006490
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB DDR3, операційна система - Android 10, роздільна здатність відео - Ultra HD 4K (3840x2160), підтримувані інтерфейси - RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB 2.0, Optical Audio, вбудований кардрідер - micro SD/TF, бездротові підключення - Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, додаткові функції - YouTube, пульт ДУ - так
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| Операційна система | Android 10 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, AV, 2 х USB 2.0, Optical Audio |
| Бездротові підключення | Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n |
| Додаткові функції | YouTube |
| Пульт ДУ | так |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 500 г |
| Вбудований кардрідер | micro SD/TF |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, AVI, VOB, TS, MKV, MOV, ISO, WMV, ASF, FLV, DAT, MPG, MPEG, MP4, H.264, XVID, WMV9, H.265, AVS, VP9, VP8, DivX |
| Підтримка звукових форматів | AAC, WAV, OGG, APE, M4A, ALAC, MIDI, FLAC, MP3, WMA |
| Підтримка форматів зображень | JPEG, GIF, BMP, PNG, TIFF, JPG, HD JPEG |
| Процесор | Allwinner H313 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 897 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00