Укр
Рус








Код товару: AR_3006475
З приставкою Android TV STRONG SRT 420 Ви отримуєте 2 чудові функції в одному пристрої. Підключіть приставку до телевізора і його буде оновлено до Smart TV із прямим доступом до Google Play Store! Крім того, це невеликий і ефективний HD приймач ефірного DVB-T2 телебачення для відкритих цифрових теле- і радіопрограм через вуличну або кімнатну антену. З останньою версією Android, він сертифікований Google і надає доступ до численних додатків, ігор, потокових служб, тощо. Насолоджуйтесь улюбленими фільмами безпосередньо з Netflix, YouTube, Prime Video або Disney+*. SRT 420 також постачається з такими сьогодні обов’язковими речами, як роздільна здатність 4K UHD, декодер H.265, Wi-Fi 5 Dual Band, функціоналом Chromecast та багато іншого. За допомогою повнофункціонального Google Assistant ви можете керувати відтворенням, починати або відновлювати за допомогою голосових команд відтворення телешоу або фільмів, а також отримувати відповіді на різноманітні запитання. 2 USB порти, Bluetooth 5.0, слот для карт Micro SD, HDMI та Ethernet порти зроблять ваше користування приставкою легким, повноцінним та зручним.
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR4 |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, ANT in, 2 х USB 2.0, S/PDIF |
| Бездротові підключення | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Додаткові функції | Chromecast, Google Assistant |
| Пульт ДУ | з голосовим управлінням |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 8GB |
| Вага | 170 г |
| Вбудований кардрідер | SD cards |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Додаткові можливості | DVB-T2 тюнер |
| Живлення | 12V/1A |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | H.264 |
| Підтримка звукових форматів | MP1 |
| Процесор | ARM Cortex-A35 |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Ширина | 122 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 004 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00