Мережевий фільтр Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Чорний - фото 1
Мережевий фільтр Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Чорний - фото 2
Мережевий фільтр Hoco AC14A Rico 5-position socket (PD30W/1C3A) (EU) Чорний
Код товару: AA_2149102
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Одна з розеток оснащена технологією Power Delivery (PD) з потужністю до 30 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні пристрої, які підтримують цю технологію. Також є три розетки силою струму 3А для заряджання або під'єднання пристроїв із нижчим споживанням енергії.
Виробник: Hoco
Швидка зарядка: Немає
Кількість USB-портів: 2 штуки
Гарантійний термін: 6 місяців
Кабель у комплекті: Ні
Номінальна сила струму: 2.1 А
Тип роз'єму: USB Type-C
Колір: Чорний
Артикул виробника: AC14A
tuv-21971
Характеристики
Бренд
Hoco
Країна-виробник
Китай
Продавець
А99
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-7%