Укр
Рус





Код товару: AR_3006842
Один великий динамік
Удень чи вночі, у приміщенні або на вулиці — вмикайте музику з HMD 130 Music. Великий задній динамік забезпечує гучність та чіткість звуку, щоб ваші друзі й родина також могли насолоджуватися музикою.
Що будете слухати?
Налаштуйтеся на місцеве радіо, щоб слухати музику та новини — гарнітура не потрібна. Вбудований MP3-плеєр допоможе тримати улюблені треки під рукою. Окремі елементи керування музикою роблять відтворення, паузу та пропуск треків надзвичайно простими.
Нехай музика грає… і грає… і грає.
HMD 130 Music забезпечує до місяця роботи в режимі очікування від одного заряду. Навіть якщо можливість зарядитися випаде нескоро, модна бути впевненим, що HMD 130 Music допоможе вам залишатися на зв'язку та розважатися.
Надійний, безпечний, музичний
Нехай буденна метушня не заважає насолоджуватися гарною музикою. HMD 130 Music має міцну конструкцію з посиленими кутами.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | Unisoc 6531F |
| Оперативна пам'ять | 16 Mb |
| Вбудована пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | темно-сірий |
| Вага | 83.1 грам |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, кабель, телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Мультимедіа | FM-радіо, ігри, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 130 х 52.9 х 14.8 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 276 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00