Укр
Рус












Код товару: AR_3006985
Смартфон TECNO Camon 50 оснащений подвійною основною камерою: 50 Мп Sony з сенсором 1/1,56", f/1.8 та OIS + 8 Мп ультраширококутний модуль з кутом 112°. Фронтальна камера 32 Мп забезпечує деталізовані селфі з природними кольорами. AI-алгоритми FlashSnap, «Найкращий момент 2.0» та автоматичне масштабування допомагають отримувати чіткі знімки при будь-якому збільшенні та в умовах слабкого освітлення. Батарея 6500 мА·год та 6,78" AMOLED-екран з частотою 144 Гц доповнюють можливості для тривалої зйомки.
| Клас телефону | Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2436 pixels |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultimate |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx, 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Вага | 198 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.5 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар, годинник |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 45W |
| Розміри (мм) | 162.73 х 77.27 х 7.53 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 039 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00