Укр
Рус








Код товару: AR_3006703
Ulefone Armor X31 – ВОЛОДАР ВАШОГО ПОГЛЯДУ
Стиль та практичність в одному корпусі. Ulefone Armor X31 – це не просто смартфон, а втілення стилю та надійності. Камера, оформлена у формі компаса, доповнюється яскравими кольоровими акцентами, що надає пристрою динамічного та сучасного вигляду. Окрім класичного чорного варіанту, Armor X31 також представлений у виразному помаранчевому та зеленому кольорах, додаючи брутальному дизайну ще більше енергії.
IP68/IP69K, MIL-STD-810H – міцність у кожному елементі
Armor X31 створений для тих, хто не боїться викликів. Завдяки сертифікаціям IP68/IP69K та військовому стандарту MIL-STD-810H смартфон захищений від води, пилу та ударів. Це ідеальний вибір для екстремальних подорожей, активного способу життя та важких робочих умов.
Восьмиядерний процесор MediaTek Helio G91
Процесор MediaTek Helio G91 забезпечує високу продуктивність та енергоефективність, що дозволяє продовжити час автономної роботи, мінімізувати затримки та покращити загальний користувацький досвід.
Флагманська камера для бездоганних знімків
Основна камера – 48 МП (ƒ/1.8)
Макро-камера – 2 МП
Камера нічного бачення – 20 МП (Sony IMX350, ƒ/1.8)
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G91 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 48 + 20 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6050 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик, скло, гума, неіржавка сталь |
| Колір | помаранчевий |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MP2 |
| Вага | 305 г |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, геомагнітний датчик |
| Запис відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти, захисне скло, ремінець |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар, годинник, світовий час |
| Особливості | IP68 certified, IP69K |
| Розміри (мм) | 173.78 х 82 х 13.65 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 549 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00