Укр
Рус

Код товару: AR_3017475
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 41
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 41 |
| Комплектація набору | торцеві головки, біти, тримач для біт, тріскачка, подовжувач, кардан шарнірний |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx), плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 21 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 36 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 14 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри біт | H8, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, SL4, T10, T15, T20, T25, T30, H3, H4, H5, H6, T40, SL6.5, SL5.5 |
| Розміри воротків | 1/4": кардан |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 150мм, 1/4": 50мм |
| Розміри торцевих головок | 1/4" x 4, 1/4" x 5, 1/4" x 6, 1/4" x 7, 1/4" x 8, 1/4" x 9, 1/4" x 10, 1/4" x 11, 1/4" x 12, 1/4" x 13, 1/4" x 14, 1/4" x 4.5, 1/4" x 5.5 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, тримач для біт |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 172 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00