Укр
Рус










Код товару: AR_3002504
Настільна сенсорна лампа QUANTUM ASCONA QM-TL1030-4K з функцією нічника, оснащена Li-ion акумулятором, для вашого офісу та дому. Лампа висотою 344 мм, виготовлена з ABS пластику, має високу механічну міцність та ударостійкість. Дуже просто і стильна основа. На корпусі розміщений сенсорний вимикач лампи та нічника, порт мікро-USB для зарядки, індикатор заряду. Кабель USB в комплекті.
Основні характеристики:
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для офісу, для дитячої, для дому, для спальні, для вітальні |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа, USB, акумулятор |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | нічник, гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вага | 230 г |
| Висота | 34.4 см |
| Глибина | 8.1 см |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Формат батарей | 1 х 18650 |
| Ширина | 11 см |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
496 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00