Укр
Рус

Код товару: AR_3016361
Особливістю газової плити є компактні габарити, а, отже, пристрій може бути встановлений на кухні будь-якого розміру, навіть якщо вільний простір вкрай обмежений. Виріб не потребує стаціонарного монтажу, проте немає приводів перейматися щодо стійкості встановлення: конструкцією передбачено протиковзкі ніжки. До того ж плиту можна взяти з собою в поїздку на дачу чи в разі вимушеної евакуації.
| Тип варильної поверхні | газ |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Вхідна потужність | 1450 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | прогумовані ніжки, нековзкі ніжки, пропан/бутан (LPG) |
| Розміри (Ш х Г х В) | 29 х 23 х 11 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
653 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00