Укр
Рус

Код товару: AR_3016364
Індукційна плитка Gorenje ICR2000SP - стильна настільна модель із міцної склокераміки, яку можна використовувати вдома, на природі, в туристичній поїздці. Завдяки індукційному типу роботи, вона безпечна та зручна в експлуатації: миттєво нагрівається та автоматично відключається, якщо використовується невідповідний посуд або якщо більша частина конфорки не закрита дном (у тому числі якщо посуд знімається з поверхні).
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Тип управління | сенсорне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 200 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 10 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | легке очищення, гнучке налаштування потужності, налаштування точної температури, захист від перегріву, автовимкнення, таймер, турборежим (Boost), індикація робочого стану, таймер, налаштування температури вручну |
| Потужність конфорок | 2000 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 36 х 28 х 4.2 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00