Настільна плита Gorenje ICR2000SP - фото 1
Настільна плита Gorenje ICR2000SP
Код товару: AR_3016364
Про товар
Тип варильної поверхнііндукція
Тип управліннясенсорне
Кількість конфорок1
Колірчорний
Країна виробникКитай
Вага2.8 кг
Вхідна потужність2000 Вт
Діаметр нагрівальної поверхні200 мм
Кількість рівнів нагрівання10
Напруга220 - 240 В
Потужність конфорок2000 Вт