Укр
Рус












Код товару: AR_3001263
GamePro CP485 оснащена великим вентилятором розміром 120х120х20 мм, що працює на швидкості 1000 обертів на хвилину. Крім великого вентилятора, є чотири маленькі вентилятори розміром 70х70х15 мм, які можуть працювати на швидкості 2400 обертів за хвилину. Завдяки регулятору швидкості обертання вентиляторів можна самостійно вибрати оптимальний рівень охолодження відповідно до своїх потреб.
Ця підставка також має два роз'єми USB, що робить її не лише зручною для використання, а й додатковою станцією для підключення інших пристроїв. А ще вона вражає своєю гнучкістю - 6 налаштувань висоти дають змогу знайти зручне положення для роботи.
GamePro CP485 виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як АБС-пластик і металева сітка. Їхнє поєднання надає підставці стійкості та довговічності, а також приємного зовнішнього вигляду.
Завдяки цій підставці ваш ноутбук тепер не тільки працюватиме швидше і стабільніше, а й матиме елегантний вигляд на робочому столі. Це справжнє вдосконалення вашої робочої зони, призначене для тих, хто цінує комфорт і продуктивність.
| Тип | Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 19', З вбудованим USB-хабом, Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3 ', Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 21', Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал | метал + пластик |
| Метод охолоджування | 5 вентиляторів, 4 вентилятора 70 мм, 1 вентилятор 120 мм |
| Особливості | 2 х USB 2.0 Hub |
| Розмір | 420 × 290 × 31 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 21" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00