Укр
Рус












Код товару: AR_3001300
Наша підставка вражає своєю потужністю завдяки чотирьом великим вентиляторам розміром 100 х 100 х 16 мм, які обертаються із вражаючою швидкістю 1450 обертів у хвилину. Додатково, 2 невеликі вентилятори розміром 80 х 80 х 10 мм працюють на швидкості 2000 обертів у хвилину, щоб забезпечити ефективне охолодження вашого ноутбука.
CP770 також пропонує широкий спектр налаштувань для вашого зручного використання. З сімома рівнями висоти ви можете вибрати оптимальне положення для вашого ноутбука. Щоб створити неперевершену атмосферу, ми додали десять режимів RGB-підсвічування, які можна налаштувати за вашим бажанням.
Наший продукт також оснащений LCD-дисплеєм, який відображає інформацію про температуру, щоб ви завжди мали під контролем роботу системи охолодження. Додатковим бонусом є тримач для смартфона, який робить цю підставку не тільки функціональною, але й практичною для вас.
Виготовлена з високоякісного ABS-пластику, наша підставка гарантує надійність та довговічність. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваш ноутбук отримає найкраще обслуговування від цього інноваційного пристрою. Забудьте про перегрів – обирайте CP770 та насолоджуйтеся безперервною роботою вашого ноутбука!
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 12', Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', З вбудованим USB-хабом, Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3 ', Для ноутбука і смартфона, Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13', Для ноутбуків до 18' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 2.8 кг |
| Матеріал | пластик |
| Метод охолоджування | 6 вентиляторів |
| Особливості | 2 х USB 2.0 Hub, підсвітка |
| Розмір | 410 x 285 x 40 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 18" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 667 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00