Укр
Рус












Код товару: AR_3001298
Розмір - 395 x 265 x 30 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-17", Метод охолоджування - 8 вентиляторів, метал + пластик, 0.91 кг, Колір - чорний
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 12', Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', З вбудованим USB-хабом, Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.91 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал | метал + пластик |
| Метод охолоджування | 8 вентиляторів |
| Особливості | USB живлення, підсвітка, 2 х USB 2.0 Hub |
| Розмір | 395 x 265 x 30 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 559 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00