Укр
Рус



Код товару: AR_3001314
Підставка для ноутбука Orico
В офісі, будинку або в кафе ця складна портативна підставка легко адаптується до багатьох горизонтальних рівних поверхонь, створюючи зручне місце для роботи за комп'ютером.
Регульована конструкція дозволяє ідеально підігнати екран комп'ютера під рівень ваших очей, що знижує біль у хребті, плечах, шиї та зап'ясті, характерну при тривалій роботі за комп'ютером, особливо у разі неправильної постави.
7 жорстко зафіксованих положень підставки дозволяють нахиляти комп'ютер під різними кутами від 15 до 45 градусів. Протиковзні накладки забезпечують стійкість і запобігають переміщенню ноутбуку. Пласка конструкція покращує циркуляцію повітря, забезпечує чудову вентиляцію і розсіювання тепла, що захищає ноутбук від поширених проблем із перегрівом.
| Тип | Для ноутбуків до 17' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 161 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик + сілікон |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Розмір | 45 x 260 x 20 мм |
| Розмір столешні | 263 х 190 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 11-17" |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
443 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00