Укр
Рус

Код товару: AR_3004721
Новий процесор AMD Athlon з відеокартою Radeon Vega
Передові обчислювальні і графічні технології AMD для повсякденних завдань
Самий просунутий процесор початкового рівня, який коли-небудь створювала компанія AMD, для користувачів, які цінують високу швидкість реагування і вбудовану відеокарту Radeon Vega з новітньою архітектурою процесора, яка потрібна, щоб скористатися перевагами апгрейда графічних карт.
Безперебійний серфінг в Інтернеті, трансляції потокового відео без зависання зображення і відтворення у високому дозволі 720p найпопулярніших ігор для ентузіастів кіберспорту.
Створені для онлайн-ігор
Для ентузіастів кіберспорту інтегрована відеокарта Radeon може забезпечити плавне відтворення ігор з високим дозволом 720p без окремої відеокарти. Вона також сумісна з моніторами FreeSync, що усуває розриви зображення.
Висока швидкість реагування, надійність, продуктивність
Від ігрових консолей до обладнання літаків, від комп'ютерів Sony до HP: кращі в світі продукти і компанії залежать від передових комп'ютерних рішень AMD.
Платформа, яка відповідає вимогам майбутнього
Удосконалена платформа з сокетом AM4 підтримує процесори Ryzen і сконструйована відповідно до вимог завтрашнього дня.
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Графічне ядро | Radeon Vega 3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 3 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2667 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 192KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота графічного процесора | 1100 MHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 397 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00