Укр
Рус




Код товару: AR_3004611
Процесори Ryzen для настільних ПК з відеокартами Radeon відрізняються найвищою швидкістю в своєму класі. Поєднання потужного процесора Ryzen з ефективною відеокартою Radeon Vega гарантує високу продуктивність в популярних іграх без необхідності використання окремої відеокарти.
Надійні технології, висока продуктивність
Процесори Ryzen з відеокартою Radeon швидко і легко виконають будь-яку роботу. Ефективна багатопотокова обробка значно підвищує продуктивність роботи з офісними додатками, редагування фотографій, а також перегляду веб-сторінок і популярних потокових трансляцій. Процесори Ryzen з відеокартами Radeon Vega забезпечують найвищу точність зображення, помітну неозброєним оком.
Процесори AMD Ryzen 3 для сучасних розробок
Вдосконалений розблокований чотирьохядерний процесор.
Процесори AMD Ryzen 3 для кіберспортивних ігор та ігор для ПК
Плавна робота з високою швидкістю відгуку і готовність до всього.
Процесори AMD Ryzen 3 для підвищення продуктивності
Продуктивність на рівні набагато більш дорогих ПК.
Технологія AMD SenseMI
Технології AMD SenseMI, якими оснащений Ryzen, використовують цей "штучний інтелект", що прискорює роботу процесора.
Процесори AMD VR Ready з підтримкою технології віртуальної реальності
Процесори AMD VR-Ready з підтримкою технології віртуальної реальності забезпечують обчислювальну потужність, необхідну для обробки високих робочих навантажень віртуальної реальності.
Програма AMD Ryzen Master
Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4, AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | Radeon Vega 8 |
| Архітектура ядра AMD | Zen+ |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen+ |
| Версія PCI express | 3.0 x8 |
| Дата виходу | 07.07.2019 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2993 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 12nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота графічного процесора | 1250 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 579 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00