Укр
Рус

Код товару: AR_3004592
AM5, 8 ядер, 16 потоків, 4.1 GHz, 5.0 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 4nm, L3: 16MB, немає, Zen 4, Tray
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5, AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 GB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 324 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00