Укр
Рус

Код товару: AR_3004714
Intel Celeron G5925 - сучасний енергоефективний процесор, який виготовлений за 14-нм тех. процесом. Мікроархітектура називається Comet Lake, частота роботи дорівнює 3.6 ГГц.
Має 2 ядра, здатен працювати у 2 потоки.
Інтегроване ядро Intel UHD 610 з підтримкою 4К (60 Гц) і DirectX 12 є потужним графічним центром, що забезпечить хороший рівень якості графіки.
Підтримує DDR4-2666 тип пам'яті, максимальний об'єм якої може становити 128 ГБ. Процесор впорається із повсякденною роботою, його буде достатньо для офісних задач. Являє собою хороший баланс вартості та продуктивності.
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 610 |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Дата виходу | 3 квартал 2020 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.05 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 514 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00