Укр
Рус


Код товару: AR_3004621
Intel Core i3-12100F - 4-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Alder Lake. Оснащений двоканальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 і DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 128 ГБ. Сумісний із сокетом LGA 1700.
Виготовлений по техпроцесі Intel 7, що забезпечує високу швидкодію процесора при високому рівні споживання енергії. Робоча частота ядер процесора складає 3.3 ГГц, що у режимі "Турбо" може збільшуватися до 4.3 ГГц гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 8 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading і Turbo Boost.
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 584 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00