Укр
Рус

Код товару: AR_3004617
Intel Core i5-11400 - 6-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Rocket Lake. Оснащений 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 128 ГБ. Сумісний із сокетом LGA 1200.
Виготовлений по 14-нанометровому техпроцесі, що забезпечує високу швидкодію процесора при високому рівні споживання енергії. Робоча частота ядер процесора складає 2.6 ГГц, що у режимі "Турбо" може збільшуватися до 4.4 ГГц гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 12 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading. Має потужне графічне ядро інтегрованого типу UHD Graphics 730, а тому підходить для роботи із мультимедійним контентом.
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1200, 1200 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 730 |
| Покоління процесорів Intel | Rocket Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Rocket Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 4.0 x20 |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 50 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.30 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 861 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00