Укр
Рус



Код товару: AR_3004618
Intel Core i7-12700K — 12-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Alder Lake. Оснащений 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 і DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 128 ГБ. Сумісний із сокетом s-1700. Даний компонент відрізняється продуктивними показниками роботи та розблокованим множником.
Забезпечує високу швидкодію процесора при нижчому рівні споживання енергії у порівнянні з попередніми поколіннями. Робоча частота ядер процесора складає 2.7 ГГц, що у режимі "Турбо" може збільшуватися до 5 ГГц гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 20 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading і Turbo Core.
Підходить для використання в спеціалізованих галузях. Система отримує потужності, які відповідають топовій сходинці даного компонента у сімействі процесорів, що створені для платформи s-1700.
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 12 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 770 |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 25 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 12MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
19 475 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00