Укр
Рус


Код товару: AR_3004642
Intel Core i7-14700K — 20-ядерний процесор для настільного ПК. Належить до сімейства процесорів Raptor Lake. Оснащений 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 та DDR5-5600. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 192 ГБ, сумісний із сокетом LGA 1700. Це ідеальний вибір для геймерів та професіоналів, яким потрібна висока продуктивність.
Виготовлений за технологією Intel 7, що забезпечує високу швидкодію процесора при високому рівні споживання енергії. Робоча частота ядер процесора складає 2.5 ГГц, що у режимі "Турбо" може збільшуватися до 5.6 ГГц, гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводить обчислення у 28 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading, Turbo Boost. Має потужне графічне ядро інтегрованого типу UHD Graphics 770, а тому підходить для роботи із мультимедійним контентом.
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 28 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 770 |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 33 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.60 GHz |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 33MB |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 264 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00