Укр
Рус





Код товару: AR_3004669
Intel Core Ultra 7 265K — 20-ядерний процесор покоління Arrow Lake для настільних ПК. Забезпечує гнучкість модернізації без шкоди для продуктивності та функціональності, пропонуючи характеристики високого рівня. Підтримує пам'ять типу DDR5 з максимальним значенням швидкості 6 400 МГц, що гарантує високу пропускну здатність і підвищує продуктивність. Базова тактова частота компонента становить 3.3 ГГц, що завдяки технології Intel Turbo Boost може збільшуватись до 5.5 ГГц.
Модель оснащена вдосконаленнями технологіями Intel Turbo Boost Max 3.0, Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Thread Director тощо. Винятковий досвід нового покоління забезпечить вбудована графіка Intel Graphics з роз'ємами DP2.1 UHBR20, HDM2.1 FRL 12GHz, eDP1.4b.
Вбудований нейронний процесор Intel AI Boost оптимізує роботу зі штучним інтелектом, дозволяє центральному процесору ефективніше справлятися з виконанням складних задач. А розроблені алгоритми навчання здатні заздалегідь передбачати та готувати для ПЗ необхідні дані, що забезпечує шалену швидкість обчислень і мінімальний час відгуку.
Intel Core Ultra 7 265K підтримує стандарт PCI Express 5.0/4.0 для високошвидкісного графічного процесора, твердотільного накопичувача або інших додаткових плат. Наявні також до 8 шин DMI для швидкого обміну даними між компонентами, а також універсальний порт Intel Thunderbolt 4.
Цей процесор забезпечить максимальний ефект при мінімальній енергозатратності та підтримає технології віртуальної реальності, ігрові процеси, демонструючи продуктивність високого рівня. У комплекті немає кулера.
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1851 |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальний TDP | 250 Вт |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
| Покоління процесорів Intel | Arrow Lake |
| Тип поставки | BOX без кулера |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2024 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.00 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 GB |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 36MB |
| Особливості | Intel Gaussian & Neural Accelerator - 3.5, Intel Turbo Boost Technology - 2.0, Intel Volume Management Device (VMD, Intel Thread Director, Intel Speed Shift Technology, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 |
| Техпроцес | 2nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
20 942 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00