Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 1
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 2
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 3
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 4
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 5
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI) - фото 6
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
Код товару: LE_2981467
Про товар
Призначення: для мережевого обладнання
Призначення: для домашніх ПК
Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 650 Вт
Потужність, ВА: 1200 В*А
Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Вхідна напруга: 140 до 300 В
Автон. робота при max навантаж: 1 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Кількість АКБ: 1
Вбудована батарея: APCRBC175
Кількість розеток: 6 x IEC 320 C13
Кількість IEC розеток, шт: 6
Час переходу на батарею, мс: 6
РК-дисплей: без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ): 140 x 390 x 190 мм
Вага, кг: 7.5 кг
Характеристики
Бренд
APC
Країна-виробник
Індія
Форм-фактор
Стаціонарні
Призначення
Для ПК
Активна вихідна потужність (номінальна)
650 Вт
601 - 800 Вт