Укр
Рус

Код товару: AR_3013614
Особливості Eaton 5E1200UD 1200VA (5E1200UD):
| Призначення | для домашніх ПК, для мережевого обладнання, для ноутбуків |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 660 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 8.4 кг |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 330 х 180 х 133 |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00