Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB1500TW24 - фото 1
Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB1500TW24
Код товару: AR_3013609
Про товар
Область застосування:
• Газові опалювальні котли, насоси циркуляції;
• Автоматичні ролети, ворота;
• Системи відеонагляду;
• Офісні міні АТС;
• POS термінали;
• Комп'ютери;
• Аудіо та відео апаратура;
• Резервне освітлення;
• Електроінструмент.
ДБЖ з правильною синусоїдою на виході. Мікропроцесорне управління, вбудований стабілізатор напруги. Номінальна потужність 1050Вт. Батарея: підключається зовнішня 24V (20-200 А.ч. - поставляється окремо), Вхідна напруга 145-275 Вольт. Автоматична зарядка батарей струмом до 10 або 20А, пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї, мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги, холодний старт, захист від короткого замикання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей, тиха робота вентилятора.
Принцип роботи можна описати так: до ДБЖ підключається зовнішній акумулятор 24В, вилка бесперебойніка включається в розетку мережі, а в розетку в безперебійному блоці включаємо електроприлад який будемо плекати. При роботі від мережі Europower PSW EPB 1500 буде працювати як стабілізатор напруги в діапазоні 145-275 В, при відключенні харчування мережі або виходу напруги за межі діапазону стабілізації UPS переключиться в режим роботи від акумулятора і буде продовжувати живити підключений обладнання, причому на виході в нього буде напруга 220 В, 50 Гц синусоїдальної форми. При відновленні мережі живлення він знову перейде в режим роботи в якості стабілізатора і заодно автоматично підзарядить акумуляторну батарею.
Призначеннядля побутової техніки, для відеоспостереження, для квартири, для холодильників
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Потужність, Вт1050 Вт
Потужність, ВА1500 В*А
Форма вихідної напругиправильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батареязовнішня
Напруга зовнішньої АКБ24 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт2
РК-дисплейдисплей
Країна виробникКитай
Вага, кг5.23 кг
Вбудована батареябез батареї
Кількість розеток2 x Schuko
Розмір, мм (ШхГхВ)208 х 415 х 283 мм