Укр
Рус

Код товару: AR_3013609
ДБЖ Europower PSW EPW 1500 с правильною синусоїдою. Застосовується для забезпечення безперебійного електроживлення газових і твердотоплевних опалювальних котлів, циркуляційних насосів, автоматичних ролет, електродвигунів, електроінструментів, а також будь-якої побутової та комп'ютерної техніки, систем охорони і зв'язку, потужність якої не перевищує 1500Вa.
Область застосування:
• Газові опалювальні котли, насоси циркуляції;
• Автоматичні ролети, ворота;
• Системи відеонагляду;
• Офісні міні АТС;
• POS термінали;
• Комп'ютери;
• Аудіо та відео апаратура;
• Резервне освітлення;
• Електроінструмент.
ДБЖ з правильною синусоїдою на виході. Мікропроцесорне управління, вбудований стабілізатор напруги. Номінальна потужність 1050Вт. Батарея: підключається зовнішня 24V (20-200 А.ч. - поставляється окремо), Вхідна напруга 145-275 Вольт. Автоматична зарядка батарей струмом до 10 або 20А, пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї, мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги, холодний старт, захист від короткого замикання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей, тиха робота вентилятора.
Принцип роботи можна описати так: до ДБЖ підключається зовнішній акумулятор 24В, вилка бесперебойніка включається в розетку мережі, а в розетку в безперебійному блоці включаємо електроприлад який будемо плекати. При роботі від мережі Europower PSW EPB 1500 буде працювати як стабілізатор напруги в діапазоні 145-275 В, при відключенні харчування мережі або виходу напруги за межі діапазону стабілізації UPS переключиться в режим роботи від акумулятора і буде продовжувати живити підключений обладнання, причому на виході в нього буде напруга 220 В, 50 Гц синусоїдальної форми. При відновленні мережі живлення він знову перейде в режим роботи в якості стабілізатора і заодно автоматично підзарядить акумуляторну батарею.
| Призначення | для побутової техніки, для відеоспостереження, для квартири, для холодильників |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 5.23 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 208 х 415 х 283 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 445 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00