Укр
Рус

Код товару: AR_3013602
Імпульсне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Full Energy BBG-1210/8 дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги і тим самим уберегти її від виходу з ладу. Блок має 8-канальний вихід на 12В/10А з клемних підключення проводів. На вхід подається напруга ~220В, силовий провід також підключається клемами. ДБЖ Full Energy BBG-1210/8 підтримує функції стабілізації вихідної напруги і захисту акумулятора від глибокого розряду.
Конструктивно ДБЖ розміщений в вандалозахищеному металевому корпусі з кришкою і замком. В цей корпус можлива установка акумуляторів ємністю до 18 Ач: 1,2 Ач, 2.2 Ач, 4 Ач, 7 Ач штатним підключенням, 18 Ач з допомогою перехідника клемного
| Призначення | для відеоспостереження |
| Потужність, Вт | 120 Вт |
| Потужність, ВА | 120 В*А |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | клемне підключення |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 300*190*90 мм |
| Тип виконання | настінний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 234 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00