Укр
Рус

Код товару: AR_3023891
Машинки на радіокеруванні Rastar є точними копіями реальних автомобілів зі світовим ім'ям. Моделі виконані в масштабах 1:12, 1:14, 1:16 та 1:18 і можуть рухатися у чотирьох напрямках: вперед, назад, вправо і вліво. Деякі моделі мають функцію дрифту. Головні риси цих машинок: ретельна деталізація, легка керованість та світлові ефекти (фари/стоп-сигнали), незалежна система підвіски, гумові шини. Максимальна швидкість – 8-10 км/год. Дальність керування – 15-25 м, в залежності від типу пульта керування. Тривалість роботи – до 25 хвилин. Усі іграшки працюють на акумуляторах та заряджаються за допомогою USB-зарядки.
| Клас | On-road (шосейні) |
| Тип | машини |
| Масштаб | 1:14 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | лужна батарея 9V |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 92 мм |
| Двигун | електричний |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | бежевий |
| Комплектація | автомобіль, USB кабель, пульт радіокерування |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Ширина | 153 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 917 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00