Укр
Рус

Код товару: AR_3023900
| Клас | On-road (шосейні) |
| Тип | танк |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 190 мм |
| Двигун | електричний |
| Довжина | 149 мм |
| Колір | бірюзовий, чорний |
| Комплектація | машинка, пульт дистанційного керування, акумулятор, башта стріляюча дротиками ,баночка для дротиків |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 022 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00