Укр
Рус

Код товару: AR_3023835
Рюкзак ідеально підійде для тінейджерів від 13 років та для активної та впевненої у собі молоді, (Рекомендований на зріст від 145 до 175 см). Унікальна модель «3-в-1» зі знімними гаманцями – неймовірно популярний та дуже зручний тренд. Їх можна носити окремо, чіпляти до одягу та до рюкзака. Це мега-стильно та зручно.
Практичні та модні аксесуари можна використовувати як стильний холдер для навушників, в якості ключниці, міні-косметички або гаманця. Разом із супер-містким рюкзаком вони створюють трендовий комплект, який стане феєричною окрасою повсякденного образу. З цією моделлю ви будете справжньою зіркою стрітстайлу!
Цей яскравий, багатофункціональний та незвичайний рюкзак особливо зручний для школярів та молодих людей, які люблять активно проводити свій вільний час.
Особливості рюкзака:
| Тип портфеля | підлітковий |
| Розмір (зріст) | L (145 - 175 см) |
| Спинка | ущільнена |
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | поліестер |
| Серія | Education Teens |
| Відділення | для ноутбука, для телефона |
| Кількість відсіків | 1 |
| Вага | 720 г |
| Колір | світло-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Особливості | регульовані лямки |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 152 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00