Укр
Рус

Код товару: AR_3024574
Колір - темно-синій
| Сфера використання | міські, для походів |
| Стать | чоловічий |
| Колір | темно-синій |
| Об'єм | 41 л |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, бічні кишені, вологостійкість, поясний ремінь |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | ортопедична |
| Фіксація | поясна стяжка |
| Вага | 0.575 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 26 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 2 |
| Особливості моделі | стегновий пояс для кращого розподілення ваги, компресійні ремені на фастексах з боків, кожне з відділень має по два замки на блискавці, містка фасадна кишеня, бічні сітчасті кишені з еластичною стрічкою, великий і менший відділ без додаткових перегородок, вміщує формат а4, водонепроникні, з поясним ременем, всі замки мають зручні для застібання пулери, дві бічні сітчастих кишені з еластичною стрічкою, невеличка ручка дозволяє переносити рюкзак в руці,або підвісити його на гачок, світловідбивні смужки на шлейках |
| Розмір | 51 х 31 х 26 см |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Ширина | 31 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 110 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00