Укр
Рус

Код товару: AR_3016584
тип управління - електронне, тип кави для використання - мелений, потужність - 1450 Вт
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Дисплей | так |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1450 Вт |
| Програмовані напої | молочна піна, капучино, подвійний еспресо, еспресо, еспрессо, латте |
| Функції | підігрів чашок/кавника, дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 309 x 355 x 249 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | мірна ложка, кавоварка, фільтр, тримач фільтру |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | знімний резервуар для води, попереднє заварювання, знімний піддон для крапель, нековзкі ніжки, автокапучінатор, швидкий попередній нагрів, запам'ятовування розміру кави, індикатор об'єму води, програма видалення накипу, перемикач ON/OFF зі світловим індикатором, тарілка-підігрівач чашок, кришка піддону з нержавіючої сталі для чашки кави еспресо, індикатор видалення накипу, знімний резервуар для спінювання молока |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 601 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00