Укр
Рус

Код товару: AR_3017787
Кутова шліфмашина Forte AG 9-125 L - універсальний і простий побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Відмінно обробляє різні поверхні, шліфує і ріже вироби з дерева, каменю, бетону або металу. Зручний в експлуатації, як для лівші, так і для правші.
Модель має потужний двигун продуктивністю в 900 Вт, що дозволяє розвивати швидкість холостого ходу до 12000 об / хв. В інструменті передбачені додаткові вентиляційні отвори для самих нагріваються зон, високої стійкості до навантажень і збільшення терміну служби.
Компактні габарити і невелика вага сприяють тривалому використанню інструменту в будь-яких умовах. Додатковий набір кутових щіток збільшить тривалість терміну служби.
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | побутові |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для стін і стель, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 12000 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 230 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00