Укр
Рус

Код товару: AR_3017771
| Тип | вібраційні |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Розмір стрічки | 228 х 93 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику, для труб |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, регулятор обертів, знімний пилозбірник, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), можливість під'єднання до пилососа, антивібраційна система |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | шліфувальна машина, документація, шліфувальний папір |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 11000 об/хв |
| Показник вібрації ah | 3.5 м/с² |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 579 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00