Укр
Рус

Код товару: AR_3017780
Stark AG 860 Profi - кутова шліфувальна машина для різання і шліфування різних будівельних матеріалів, таких як бетон, камінь, метал, пластик та ін.
Переваги болгарки Stark AG 860 Profi:
Кутова шліфувальна машина Stark AG 860 Profi дозволить виконати роботу по шліфуванню, поліруванню металевих поверхонь, а також розрізу каменю, бетону, пластику та ін. На високому рівні.
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | побутові |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Особливості | пилозахист, захист від перегрівання, автоматичне балансування диска |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 11000 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 437 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00