Укр
Рус

Код товару: AR_3017781
Стрічкова шліфувальна машина TBT-1100 застосовується для обдирного і чистового шліфування дерев’яних виробів, поверхонь з дерев’яним покриттям, металевих поверхонь, видалення іржі або старої фарби з поверхонь перед повторною обробкою в побутових умовах.
Шліфування здійснюється за допомогою абразивної кільцевої стрічки на текстильній основі, яка рухається. Привід стрічки від компактного електродвигуна підвищує ефективність робіт.
Конструкція дозволяє використовувати виріб в стаціонарному стані (шліфувальною поверхнею вгору), закріпивши шліфмашину струбцинами через рамку до верстата надійним способом. Відкидна захисна передня кришка стрічки дозволяє виконувати шліфування у важкодоступних місцях.
Комплектація
| Тип | стрічкові |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Розмір стрічки | 533 х 75 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Особливості | знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Комплектація | шліфувальна машина, Пилозбірник |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 750 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 369 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00