Укр
Рус

Код товару: AR_3017783
Орбітальна шліфувальна машина Tekhmann TOS-1245 — це надійний інструмент для сухого фінішного шліфування відкритих рівних та складних опуклих поверхонь дерев’яних, металевих, пластикових деталей, у тому числі з грунтовим або лакофарбовим покриттям та слідами корозії.
Орбітальна шліфувальна машина TOS-1245 оснащена шліфувальною платформою діаметром 125 мм.
Потужність однофазного колекторного двигуна становить 450 Вт, що забезпечує частоту обертання круга від 3000 до 13000 об/хв та вібрацію у діапазоні від 6000 до 26000 хв-1.
Конструкція виробу містить електронний блок системи регулювання швидкості обертання шпинделя, що дозволяє встановлювати оптимальну швидкість обертання шліфувальної платформи при виконанні робіт.
У комплекті передбачений пластиковий контейнер для збору пилу.
Комплектація
| Тип | ексцентрикові |
| Призначення | побутові |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Особливості | регулятор обертів, знімний пилозбірник |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Комплектація | Пилозбірник, Пилозбірник, Лист шліфувального паперу M, Шліфувальний диск, шліфувальна машина |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 13000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00