Укр
Рус

Код товару: AR_3017775
Стрічкова шліфмашина ЗЛШ-1000 з лінійки Профі компанії Зеніт потужністю 1.0 кВт, гарантує високу продуктивність і призначена для виконання різних шліфувальних робіт:
Обробне шліфування й чистове стругЗЛШ-1000Профи Зенит
Отделочная шлифовка и чистовое строгание деревянных изделий
Основная полировка поверхностей с деревянным покрытием
Отделочная шлифовка металлических поверхностей
Основная полировка поверхностей с металлическим покрытием, удаление ржавчины или краски перед повторной отделкой
Поверхностная отделка шифера, бетона и аналогичных материалов
Особенности Зенит Профи ЗЛШ-1000:
| Тип | стрічкові |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Розмір стрічки | 457 х 76 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, документація |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 260 м/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 877 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00